Търсене

Ръководство

Директор: Петя Неделчева

Зам. директор по учебната дейност: Петя Филипова

Главен счетоводител: Мая Балканджиева

 

Преподаватели

Начален етап на образование

Айтян Кадирова
Бисерка Симеонова
Ваня Димитрова
Габриела Георгиева
Габриела Григорова
Галя Ангелова
Галя Георгиева
Диана Петрова
Ели Дойнова
Женя Харизанова
Иван Драгнев
Искра Русатова
Маргарита Пенчева
Милена Маринова-Димитрова
Надя Петрова
Наталия Алтънова
Николай Цветков
Нели Димитрова
Росица Атанасова
Сашка Александрова
Светозар Найденов
Соня Симеонова
Стефка Събинова
Теодора Атанасова

Български език и литература

Антоанета Петрова
Десислава Паунчева
Димитринка Колева
Стела Тунчева
Савка Михайлова

Математика

Румяна Боянова
Сийка Ковачева
Татяна Ангелова

Английски език

Боян Бостанджиев
Галя Ранкова
Даниел Николов
Красимира Генкова
Наташа Нонова
Светлозара Върлева

Немски език

Гинка Христова

Руски език

Антоанета Цветкова
Виолета Александрова

Информатика и информационни технологии

Георги Тодоров
Калина Колева
Станислав Иванов

История и цивилизация

Стела Димитрова
Цветелина Цвяткова

Философски цикъл

Маргарита Трифонова

География и икономика

Зорница Попова
Юра Лужецка

Биология и здравно образование

Силвия Йорданова

Физика и астрономия

Рени Найденова

Химия и опазване на околната среда

Диана Пенева
Силвия Йорданова

Музика

Боряна Илиева-Георгиева

Изобразително изкуство

Илко Костадинов

Технологии и предприемачество

Ивелина Цветкова

Физическо възпитание и спорт

Илиян Йорданов
Карол Каролов
Никола Николов

Учители в група за ЦДО в прогимназиален етап на образование

Милен Гешев
Светлана Енева
Станислав Тодоров

Педагогически съветник

Неделчо Неделчев
Татяна Кирчева


Непедагогически персонал

Валентина Савова - административен секретар
Диана Байчева - оперативен счетоводител
Наталия Борисова - касиер-домакин
Радка Петрова - технически сътрудник

Библиотекар

Даниела Бобева


Медицинска сестра

Маргарита Николаева

Обслужващ персонал

Ангел Ангелов
Антон Антонов
Верка Тодорова
Габриела Минчева
Диана Димитрова
Красимир Гавраилов
Маргарита Маринова
Нели Ангелова
Пенчо Стефанов
Роза Атанасова
Росица Георгиева
Русчо Русев
Таня Парашкевова
Татяна Димитрова

Навигация

Нашите спонсори

kasabov 

rotary

  stipendia cc

v srebrov

 

Партньори на

Нагоре
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com