pic header



Английски

Училищен стол

Седмично меню

Banner
Стипендия "Цветан Цветков"
Banner
Проект BG05M2OP001-2.004-0004
Banner
„Развитие на способностите на учениците и повишаване на мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специ- фични знания, умения и компетентности (Твоят час)“ – фаза 1
Проект BG051PO001-3.1.06
Banner
Подобряване на качеството на образованието в средищните училища чрез въвеждане на целодневна организация на учебния процес

Search

Content View Hits : 925728
SOU Bacho Kiro High School - Pavlikeni
ПОКАНА

 

УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ,

На 28.11.2016 г. /понеделник/ от 17:30 часа в кабинет № 9 на III-ти етаж в училище ще се проведе общо събрание с избраните представители на родителите на учениците от всяка паралелка при СУ "Бачо Киро" гр. Павликени при следния дневен ред:

1. Избор на членове на Обществения съвет на СУ "Бачо Киро" гр. Павликени

2. Избор на резервни членове на Обществения съвет на СУ "Бачо Киро" гр. Павликени

 

С уважение,

Пепи Стефанова

Директор на СУ "Бачо Киро"

гр. Павликени

 
Списък на ръководители и групи по проекта за учебната 2016/2017 година

РЪКОВОДИТЕЛ

ТИП ЗАНИМАНИЕ

ГРУПИ

БРОЙ УЧЕНИЦИ

1.

Антоанета Цветкова

Занимание по интереси

„Сръчни ръце“

14

2.

Карол Каролов

Занимание по интереси

Бъдещи футболни звезди“

24

3.

Ганка Колева

Обучителни затруднения

„Българският език - звучен и богат“

10

4.

Маргарита Пенчева

Занимание по интереси

„Бързи, смели,сръчни - щафетни игри“

16

5.

Илиян Йорданов

Занимание по интереси

Волейбол „Здрав дух в здраво тяло“

18

6.

Румяна Боянова

Занимание по интереси

„Дигитален свят“

23

7.

Наташа Нонова

Занимание по интереси

Езикът на Шекспир

13

8.

Сашка Александрова

Занимание по интереси

Здравословен начин на живот

14

9.

Сийка Ковачева

Обучителни затруднения

„Знам и мога“

10

10.

Диана Пенева

Занимание по интереси

Клуб „Млад химик“

13

11.

Николай Цветков

Занимание по интереси

Клуб „Тенис на корт“

17

12.

Милена Маринова

Занимание по интереси

Клуб за ООН

14

13.

Цветанка Аврамова

Обучителни затруднения

„Ключ към математиката“

6

14.

Никола Николов

Занимание по интереси

Магията „Волейбол“

25

15.

Ивета Иванова

Занимание по интереси

„Магията на изкуството“

16

16.

Йорданка Джамбазова

Обучителни затруднения

„Математика за всички“

10

17.

Татяна Ангелова

Обучителни затруднения

„Математика – ключ към знанието“

10

18.

Наталия Алтънова

Обучителни затруднения

„Мога да пиша“

10

19.

Женя Харизанова

Обучителни затруднения

„Мога да смятам“

8

20.

Гинка Христова

Занимание по интереси

„Обичаи и празници в Европа и България“

17

21.

Бисерка Симеонова

Обучителни затруднения

„Обичам да смятам“

10

22.

Албена Петрова

Занимание по интереси

„От нищо, нещо“

14

23.

Галя Георгиева

Занимание по интереси

„Приказен свят“

16

24.

Искра Русатова

Занимание по интереси

„Приятели на музиката“

22

25.

Светлозара Върлева

Занимание по интереси

„Пътешествие в Европа“

16

26.

Анна Ненова

Обучителни затруднения

„Родна реч“

10

27.

Лидия Владимирова

Занимание по интереси

„Театрален състав“

12

28.

Неделчо Неделчев

Занимание по интереси

„Училище за лидери“

15

29.

Карол Каролов

Занимание по интереси

„Футболни надежди“

25

30.

Диана Ганчева

Занимание по интереси

„Шарена палитра“

25

 
21 март - Международният ден срещу расовата дискриминация

 

С учениците от IV до VI клас, включени в целодневното обучение, по програмата "Връстници обучават връстници"  се проведоха обучения по темата "Правата на детето".
След обща информация предоставена от госпожа Флорова и нейните помощнички Гергана Драгомирова и Моника Пантелеева, бе подчертано най-важното – правото им на образование.
Основните въпроси, по които разсъждаваха трите отбора бяха: "Какво  научаваме в училище?", "Защо някои деца не посещават училище?" и "Какви са последиците от това?" (Обучението в снимки)

 
Педагогически съветници

Неделчо Неделчев

Татяна Маринова

Бакалавър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2002

Магистър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2004

Кариерен консултант – GCDF, Center for credentialing & education, USA, 2008

Бакалавър по социална педагогика,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2007

Бакалавър по психология,
ВТУ „Св. Св. Кирил и Методий”, 2009

Магистър по социално-превантивни и пробационни дейности, ВТУ „Св. Св. Кирил Методий”, 2008

Работи с учениците от прогимназиален и гимназиален етап на СУ „Бачо Киро” Работи с учениците от начален етап на СУ „Бачо Киро”

Кабинет:
На трети етаж в голямата сграда на училището.

Кабинет:
На втори етаж в малката сграда на училището.

Работно време:

08:00 – 12:00
13:00 – 17:00

Работно време:

08:00 – 12:00
13:00 – 17:00

 

Senior Administration

School principal: Radka Staneva

Assistant principal for education: Vanya Boteva

Accountant: Tatyana Ivanova


Teachers

Primary Education Teachers

Biserka Simeonova
Vanya Dimitrova
Violeta Kazakova
Ganka Koleva
Evgenia Gaydarova
Eli Doynova
Ivan Dragnev
Milena Marinova
Nataliya Altanova
Nikolay Tsvetkov
Svetozar Naydenov
Sonya Simeonova
Tsvetana Paneva

Bulgarian Language and Literature

Desislava Pauncheva
Mariyana Lesichkova
Rozinka Pencheva
Stela Tuncheva

Mathematics

Yordanka Dzhamvazova
Yordanka Borisova
Tatyana Angelova
Tsvetanka Avramova

English Language

Albena Georgieva
Galya Rankova
Natasha Petrova

German Language

Ginka Hristova
Darina Filipova

Russian Language

Antoaneta Petrova
Violeta Alexandrova

French Language

Teodora Genkova

Computers and Information Technology

Kalina Georgieva
Engin Nuriev

History and Civilization

Desislava Sarbova
Dimitar Penkov
Margarita Trifonova

Geography and Economics

Elena Hristova

Biology and Health Education

Petya Filipova

Physics and Astronomy

Reni Naydenova

Chemistry and Environmental Studies

Rositsa Gancheva
Slavka Slavcheva

Music

Svetoslava Mincheva

Visual Arts

Tsoncho Balkandzhiev

Physics Education and Sports

Iliyan Yordanov
Karol Karolov
Nikola Nikolov

Economic Subjects

Petya Nedelcheva

Pedagogical Advisers

Nedelcho Nedelchev
Tatyana Marinova

Educator

Poliksena Sirakova

 

Non-instructional Staff

Valentina Savova
Valentina Ivanova
Ginka Angelova

Librarian

Krasimira Florova

Services and Support Staff

Anton Antonov
Valentin Petkov
Daniela Vangelova
Dancho Petrov
Emilia Velikova
Yordan Vanev
Yordan Penev
Krasimir Gavrailov
Margarita Stoyanova
Roza Atanasova
Rositsa Georgieva
Ruscho Rusev
Tanya Parashkevova
Tatyana Dimitrova
Temenuzhka Lyubenova
Tsvetanka Simeonova

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 7 of 105

Most Recent

Most Popular

World News

BBC News - Home

Useful External Links


© 2018 СУ "Бачо Киро" - гр. Павликени. Всички права запазени.